Czeka na was fajnie wydane 180 stron o Fotografii modowej, portretowej i sesyjnej. Zasady konkursu są bardzo proste.

Na fanpage zasekunde.pl w komentarzach pod linkiem do tego konkursu, wystarczy napisać, który z fotografów, wywiady z którymi znajdują się we wspomnianej książce, jest dla was najważniejszy. Najdziwniejszą, najmniej typową lub najbardziej absurdalną wypowiedź (wybór subiektywny) nagrodzimy egzemplarzem “Fotografii w modzie”.

W ramach podpowiedzi dodamy, że w książce znajdują się wywiady i zdjęcia takich fotografów i fotografek: John Akehurs, Warren Du Preez + Nick Thornton Jones, Richard Bush, Jason Evans + Adam Howe, Elaine Constantine, Dan Holdsworth, Alexi Lubomirski, Toby McFarlan Pond, Sølve Sundsbø, Paul Wetherell. Aha: książkę wyślemy pod wskazany adres na nasz koszt.

Za udostępnienie książki do konkursu dziękujemy Domu Wydawniczemu ABE. Recenzję książki możecie przeczytać tutaj: Fotografia w modzie. A jeśli tym razem wam się nie uda – mamy do rozdania jeszcze jeden egzemplarz, więc kolejny konkurs – niebawem (niedługo będziemy mieli też dla was dużą zniżkę na wszystkie książki wydawnictwa).

Na odpowiedzi czekamy do 09 września 2014 roku.

Fotografia w modzie