Portret – Mario

Szybkie, jedno zdjęcie. Celowo testujące obiektyw portretowy o małej GO. Efekt widać – oczy ostre, ale już na ich kącikach zaczyna się strefa rozmycia. Fajnie.

Portret – Mario2013-07-09T22:06:52+01:00

Przed obroną

Agata: ostatnie kadry przed obroną licencjatu. Troszkę inna mina, niż kilka godzin po obronie, prawda?

Przed obroną2013-07-09T22:13:20+01:00

Oświadczynowo

Sesja narzeczeńska Maxa i Klaudi. Oświadczył się. Powiedziała “tak”. Ech; nie wiedzieli co czynią ;)

Oświadczynowo2013-07-09T22:17:37+01:00

uzupełnianie strony trwa

Dziś na warsztat trafiło menu “prasowe”, w którym pojawiły się materiały z żałoby po katastrofie w Smoleńsku, Moto Orkiestry Świątecznej Pomocy 2010 oraz z końcówki 2009 roku – Jarmark Bożonarodzeniowy.

uzupełnianie strony trwa2013-07-09T22:19:41+01:00

Facebook – profil strony już działa…

... i to działa troszkę aktywniej od tej strony, która obecnie jest przede wszystkim wypełniania treścią i uaktualniana. Dlatego, jeśli ktoś chciałby poobserwować moje aktualne działania foto, to zapraszam serdecznie na: zasekunde.pl na facebooku Zobacz nasz fanpage:

Facebook – profil strony już działa…2013-07-09T22:21:25+01:00
Przejdź do góry