Reprezentacja Polski wygrywa trzy mecze. W krykieta. Sfotografowane z przypadku i ciekawości. Ładna pogoda, peryferia miasta, zieleń, las i towarzyskie odbijanie piłeczki.

Slideshow:

[showtime width=880 heigh=660]
Warszawa 2013

Sielankowa sceneria i miłe zaskoczenie. Krykiet okazał się sympatyczny i taki… jak tenis – swobodny i na luzie. Towarzyskie spotkania Polska-Estonia odbyły się w Warszawie na Wawrze przy ul. Romantycznej 3. Były to pierwsze konfrontacje obu krajów w tej dyscyplinie. Goście w zeszłym roku wygrali turniej o mistrzostwo trzeciej Europejskiej Dywizji. Polska we wrześniu oficjalnie debiutowała w międzynarodowych zawodach. W finale Euro Twenty20 w stolicy Bułgarii pokonaliśmy Rumunię różnicą 43 punktów.

W Warszawie rozegrano mecze towarzyskie Polska-Estonia w sobotę (mecz w formule jednodniowej (ODI–One Day International), gdzie każdy zespół ma prawo rzucić 300 piłek) oraz w niedzielę (dwa spotkania) w najkrótszej, oficjalnej formule krykieta Twenty20. Zdjęcia zostały wykonane w niedzielę 26.05.2013. Wszystkie trzy mecze wygrała reprezentacja Polski.

Krykiet-(32)