Taplający się w błocie zagościli w Łazienkach Królewskich czyli zaproszenie na wystawę “Letnia zadyma w środku zimy”.


22. Finał WOŚP – wystawa zdjęć z Przystanku Woodstock w Galerii Plenerowej Łazienek Królewskich w Warszawie.

Od 7 do 31 stycznia W Galerii Plenerowej Łazienek Królewskich w Warszawie (mieszczącej się na ogrodzeniu Parku Łazienkowskiego od strony Alei Ujazdowskich) Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zaprezentuje 50 unikatowych zdjęć pokazujących kolorowy i niezwykle radosny obraz Najpiękniejszego Festiwalu Świata jakim jest Przystanek Woodstock. Na zdjęciach zobaczymy artystów, publiczność i niesamowite, półmilionowe miasto, które współtworzy młodzież z Polski, Niemiec i całego świata.

Letnia zadyma w środku zimy zabrzmi w tym roku nie tylko podczas finałowego grania, ale także w Galerii Plenerowej Łazienek Królewskich w Warszawie. Wystawa to solidna dawka słońca, energii i pozytywnego przekazu w środku zimy, której doświadczyć można w trakcie spaceru Alejami Ujazdowskimi. Zobaczycie Przystanek Woodstock jakiego nie znacie. Obiektywy naszych fotografów pokazują Festiwal z każdej perspektywy, są na każdej ze scen, na ich zapleczach, wśród tłumów, na pokładzie śmigłowca i na dźwigu do skoków bungee – zapowiada Jurek Owsiak, „dyrygent” WOŚP i twórca Przystanku Woodstock.

instalacja wystawy - foto: Łukasz Widziszowski

instalacja wystawy – foto: Łukasz Widziszowski

W dniu 22. Finału WOŚP rozpoczną się także w serwisie aukcje.wosp.org.pl licytacje, na których będzie można wylicytować owe fotografie.

Akcji towarzyszy wsparcie promocyjne na oficjalnej stronie internetowej Orkiestry www.wosp.org.pl, oraz na Facebooku – tutaj na fanpage’u WOŚP oraz dedykowanej galerii i foto-puzzle na fanpage’u Medikon.Polska.

Cieszymy się, że po raz kolejny udało się zrealizować projekt wspierający Finał WOŚP, w którym możemy podzielić się naszym doświadczeniem i umiejętnościami w zakresie obrazowania i zarządzania barwą, wspierając jednocześnie Orkiestrę w jej akcji. Mamy nadzieję, że przygotowane zdjęcia znajdą uznanie wśród odwiedzających wystawę, a następnie wśród licytujących – komentuje Robert Kieczka, Dyrektor Działu Obrazowania Fotograficznego Medikon Polska.

Dodatkowo, w dniu Finału Muzeum Łazienki Królewskie zaprasza wszystkich, którzy okażą czerwone serduszko WOŚP do bezpłatnego zwiedzania Pałacu na Wyspie (od godziny 9.00 do 18.00). Zapraszamy na stronę www.lazienki-krolewskie.pl.

Organizatorami wystawy są: Firma Medikon Polska, partner technologiczny wystawy, Województwo Lubuskie które gości Przystanek Woodstock oraz Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Ekspozycja w Galerii Plenerowej możliwa jest dzięki uprzejmości Muzeum Łazienek Królewskich w Warszawie.

"Letnia zadymka w środku zimy" - foto: Łukasz Widziszowski

“Letnia zadymka w środku zimy” – foto: Łukasz Widziszowski