Proszę bardzo – drugi konkurs i drugi, zapowiedziany egzemplarz. Znów czeka na was fajnie wydane 180 stron o fotografii modowej, portretowej i sesyjnej.  I znów zasady konkursu są bardzo proste.

Na fanpage zasekunde.pl w komentarzach pod linkiem do tego konkursu, wystarczy napisać, który z fotografów, wywiady z którymi znajdują się we wspomnianej książce, jest dla was najważniejszy. Najdziwniejszą, najmniej typową lub najbardziej absurdalną wypowiedź (wybór subiektywny) nagrodzimy egzemplarzem „Fotografii w modzie”.

W ramach podpowiedzi dodamy, że w książce znajdują się wywiady i zdjęcia takich fotografów i fotografek:John AkehursWarren Du Preez + Nick Thornton JonesRichard BushJason Evans + Adam HoweElaine ConstantineDan HoldsworthAlexi LubomirskiToby McFarlan PondSølve SundsbøPaul Wetherell. Aha: książkę wyślemy pod wskazany adres na nasz koszt.

Za udostępnienie książki do konkursu dziękujemy Domu Wydawniczemu ABE. Recenzję książki możecie przeczytać tutaj: Fotografia w modzie.

W poprzednim konkursie tę książkę (inny egzemplarz oczywiście) wygrała Joanna Polkowska. Tym razem na odpowiedzi czekamy do 20 października 2014 roku.

Fotografia w modzie

Fotografia w modzie

Fotografia w modzie